Top
Vítejte v internetovém ceníku JaJ
Zboží nezasíláme - pouze osobní odběr.
  www.jaj.cz
Vyhledávání
Stromová struktura
Dle výrobce

Patch kabel optický duplex LC-SC 62,5/125 3m MM - detail

SkupinaOEM
Kód509949
PartNo211541030
Dostupnostna objednávku
Množství
Cena bez DPH182  Kč
Cena s DPH220  Kč
Záruka24 Měsíce
Statusü - V ceníku
Patch kabel optický duplex LC-SC 62,5/125 3m MM
Obrázek je pouze ilustrační

Zařazení
Dle výrobce
   OEM
      Síťové optické prvky
         Patchcordy
         62,5/125
Dle druhu
   Síťové optické prvky
      Patchcordy
         62,5/125
   Kabely, redukce, switche
      Síťové optické kabely
         Patchcordy
         62,5/125
Popis produktu
Související produkty
Patch kabel optický duplex LC-SC 62,5/125 1m MMOptický Patch kabel MM je určený k propojení aktivních zařízení, jako jsou: HUB, media konvertor, pracovní stanice s pasivními jako jsou: optický rozváděč, optická vana. Balení obsahuje 1 m duplexního kabelu typu 62,5 / 125 s konektory LC-SC.
na objednávku
označit produkt:
159  Kč 
(192  Kč s DPH)
Patch kabel optický duplex LC-SC 62,5/125 2m MMOptický Patch kabel MM je určený k propojení aktivních zařízení, jako jsou: HUB, media konvertor, pracovní stanice s pasivními jako jsou: optický rozváděč, optická vana. Balení obsahuje 2 m duplexního kabelu typu 62,5 / 125 s konektory LC-SC.
na objednávku
označit produkt:
173  Kč 
(210  Kč s DPH)
Patch kabel optický duplex LC-SC 62,5/125 5m MMOptický Patch kabel MM je určený k propojení aktivních zařízení, jako jsou: HUB, media konvertor, pracovní stanice s pasivními jako jsou: optický rozváděč, optická vana. Balení obsahuje 5 m duplexního kabelu typu 62,5 / 125 s konektory LC-SC. MM je víc...
na objednávku
označit produkt:
201  Kč 
(243  Kč s DPH)
Označené produkty:
Parametry
Kategorie62.5/125
Délka kabelu (m)3
Typ konektoruLC/SC
Vlákno62,5/125 multimode
Přihlášený uživatel