Top
Vítejte v internetovém ceníku JaJ
Zboží nezasíláme - pouze osobní odběr.
  www.jaj.cz
Vyhledávání
Stromová struktura
Dle výrobce

Patch kabel optický duplex ST-SC 09/125 1m SM - detail

SkupinaOEM
Kód509874
PartNo
Dostupnostna objednávku
Množství
Cena bez DPH161  Kč
Cena s DPH195  Kč
Záruka24 Měsíce
Statusü - V ceníku
Patch kabel optický duplex ST-SC 09/125 1m SM
Obrázek je pouze ilustrační

Zařazení
Dle výrobce
   OEM
      Síťové optické prvky
         Patchcordy
         9/125
Dle druhu
   Síťové optické prvky
      Patchcordy
         9/125
   Kabely, redukce, switche
      Síťové optické kabely
         Patchcordy
         9/125
Popis produktu
Související produkty
Patch kabel optický duplex ST-SC 09/125 2m SMOptický Patch kabel SM je určený k propojení aktivních zařízení, jako jsou: HUB, media konvertor, pracovní stanice s pasivními jako jsou: optický rozváděč, optická vana. Balení obsahuje 2 m duplexního kabelu typu 09 / 125 s konektory ST-SC.
na objednávku
označit produkt:
175  Kč 
(212  Kč s DPH)
Patch kabel optický duplex ST-SC 09/125 3m SMOptický Patch kabel SM je určený k propojení aktivních zařízení, jako jsou: HUB, media konvertor, pracovní stanice s pasivními jako jsou: optický rozváděč, optická vana. Balení obsahuje 3 m duplexního kabelu typu 09 / 125 s konektory ST-SC.
na objednávku
označit produkt:
193  Kč 
(234  Kč s DPH)
Patch kabel optický duplex ST-SC 09/125 5m SMOptický Patch kabel SM je určený k propojení aktivních zařízení, jako jsou: HUB, media konvertor, pracovní stanice s pasivními jako jsou: optický rozváděč, optická vana. Balení obsahuje 5 m duplexního kabelu typu 09 / 125 s konektory ST-SC.
sklademskladem
označit produkt:
208  Kč 
(251  Kč s DPH)
Patch kabel optický duplex ST-SC 09/125 10m SMKabel typu 09/125 disponuje délkou 10 m. Na konci kabelu naleznete konektor ST-SC. Optický patch kabel je určený k propojení aktivních zařízení (switche).
na objednávku
označit produkt:
261  Kč 
(316  Kč s DPH)
Označené produkty:
Parametry
Kategorie9/125
Délka kabelu (m)1
Typ konektoruST/SC
Vlákno9/125 singlemode
Přihlášený uživatel