Top
Vítejte v internetovém ceníku JaJ
Zboží nezasíláme - pouze osobní odběr.
  www.jaj.cz
Vyhledávání
Stromová struktura
Dle výrobce

Patch kabel optický duplex ST-ST 50/125 2m MM - detail

SkupinaOEM
Kód509895
PartNo212522020
Dostupnostna objednávku
Množství
Cena bez DPH154  Kč
Cena s DPH187  Kč
Záruka24 Měsíce
Statusü - V ceníku
Patch kabel optický duplex ST-ST 50/125 2m MM
Obrázek je pouze ilustrační

Zařazení
Dle výrobce
   OEM
      Síťové optické prvky
         Patchcordy
         50/125
Dle druhu
   Síťové optické prvky
      Patchcordy
         50/125
   Kabely, redukce, switche
      Síťové optické kabely
         Patchcordy
         50/125
Popis produktu
Související produkty
Patch kabel optický duplex ST-ST 50/125 1m MMOptický Patch kabel MM je určený k propojení aktivních zařízení, jako jsou: HUB, media konvertor, pracovní stanice s pasivními jako jsou: optický rozváděč, optická vana. Balení obsahuje 1 m duplexního kabelu typu 50 / 125 s konektory ST-ST.
na objednávku
označit produkt:
141  Kč 
(171  Kč s DPH)
Patch kabel optický duplex ST-ST 50/125 3m MMOptický Patch kabel MM je určený k propojení aktivních zařízení, jako jsou: HUB, media konvertor, pracovní stanice s pasivními jako jsou: optický rozváděč, optická vana. Balení obsahuje 3 m duplexního kabelu typu 50 / 125 s konektory ST-ST.
sklademskladem
označit produkt:
168  Kč 
(203  Kč s DPH)
Patch kabel optický duplex ST-ST 50/125 5m MMOptický Patch kabel MM je určený k propojení aktivních zařízení, jako jsou: HUB, media konvertor, pracovní stanice s pasivními jako jsou: optický rozváděč, optická vana. Balení obsahuje 5 m duplexního kabelu typu 50 / 125 s konektory ST-ST.
sklademskladem
označit produkt:
204  Kč 
(247  Kč s DPH)
Označené produkty:
Parametry
Kategorie50/125
Délka kabelu (m)2
Typ konektoruST/ST
Vlákno50/125 multimode
Přihlášený uživatel