Top
Vítejte v internetovém ceníku JaJ
Zboží nezasíláme - pouze osobní odběr.
  www.jaj.cz
Vyhledávání
Stromová struktura
Dle výrobce

Premium Line Optický patch kabel duplex ST-ST 62,5/125 - 1m MM 2 - detail

SkupinaPremium Line
Kód509621
PartNo
Dostupnostsklademskladem
Množství
Cena bez DPH99  Kč
Cena s DPH120  Kč
Záruka12 Měsíce
Statusâ - Výprodej
Premium Line Optický patch kabel duplex ST-ST 62,5/125 - 1m MM 2
Obrázek je pouze ilustrační

Zařazení
Dle výrobce
   Premium Line
      Síťové optické prvky
         Patchcordy
         62,5/125
Dle druhu
   Výprodej
   Síťové optické prvky
      Patchcordy
         62,5/125
   Kabely, redukce, switche
      Síťové optické kabely
         Patchcordy
         62,5/125
Popis produktu
OPT Optický patch cord duplex ST-ST 1m
Související produkty
Patch kabel optický duplex ST-ST 62,5/125 1m MMOptický Patch kabel MM je určený k propojení aktivních zařízení, jako jsou: HUB, media konvertor, pracovní stanice s pasivními jako jsou: optický rozváděč, optická vana. Balení obsahuje 1 m duplexního kabelu typu 62,5 / 125 s konektory ST-ST.
na objednávku
označit produkt:
150  Kč 
(181  Kč s DPH)
Patch kabel optický duplex ST-ST 62,5/125 2m MMOptický Patch kabel MM je určený k propojení aktivních zařízení, jako jsou: HUB, media konvertor, pracovní stanice s pasivními jako jsou: optický rozváděč, optická vana. Balení obsahuje 2 m duplexního kabelu typu 62,5 / 125 s konektory ST-ST.
na objednávku
označit produkt:
158  Kč 
(191  Kč s DPH)
Patch kabel optický duplex ST-ST 62,5/125 3m MMOptický Patch kabel MM je určený k propojení aktivních zařízení, jako jsou: HUB, media konvertor, pracovní stanice s pasivními jako jsou: optický rozváděč, optická vana. Balení obsahuje 3 m duplexního kabelu typu 62,5 / 125 s konektory ST-ST.
na objednávku
označit produkt:
167  Kč 
(201  Kč s DPH)
Patch kabel optický duplex ST-ST 62,5/125 5m MMOptický Patch kabel MM je určený k propojení aktivních zařízení, jako jsou: HUB, media konvertor, pracovní stanice s pasivními jako jsou: optický rozváděč, optická vana. Balení obsahuje 5 m duplexního kabelu typu 62,5 / 125 s konektory ST-ST.
na objednávku
označit produkt:
178  Kč 
(215  Kč s DPH)
Označené produkty:
Parametry
Flag - VýprodejKoncový shop Penta
Kategorie62.5/125
Délka kabelu (m)1
Přihlášený uživatel