Top
Vítejte v internetovém ceníku JaJ
Zboží nezasíláme - pouze osobní odběr.
  www.jaj.cz
Vyhledávání
Stromová struktura
Dle výrobce

Převodník TP-Link MC111CS WDM Transceiver, 10/100, support SC fiber singlmode - Verze 2 (9V) - detail

SkupinaTP-Link
Kód5274039
PartNoMC111CS
Dostupnostsklademskladem
Množství
Cena bez DPH593  Kč
Cena s DPH717  Kč
Recyklační poplatekbez DPH: 2  Kč; s DPH: 2  Kč; Síťové aktivní i pasivní prvky všechny routery, r
Cena celk. 719  Kč
Záruka60 Měsíce
Statusü - V ceníku
Stránka výrobcehttp://cz.tp-link.com/products/details/?categoryid=&model=MC111CS#spec
Převodník TP-Link MC111CS WDM Transceiver, 10/100, support SC fiber singlmode - Verze 2 (9V)
Obrázek je pouze ilustrační

Zařazení
Dle výrobce
   TP-Link
      Síťové optické prvky
         Převodníky
Dle druhu
   Síťové optické prvky
      Převodníky
Popis produktu
Media konvertor využívající WDM single-mode s SC konektorem. Na druhé straně optického vlákna se použije konvertor MC112CS. Verze 2 (9 V).

Převodník metalické sítě na optickou. Hodí se všude tam kde je vzdálenost mezi dvěma body delší než povoluje klasická metalická síť a nelze použít galvanického spojení. Optická vlákna také velmi dobře odolávají rušivým elektromagnetickým či atmosférickým vlivům.
WDM Singlemode Konvertor - konvertor s obousměrným přenosem dat po jednom optickém vlákně. Obousměrného přenosu je dosaženo použitím dvou vlnových délek, jedné pro vysílání a druhé pro příjem. Odpadá tak potřeba vedení samostatného vlákna pro každý směr přenosu.

Tabulka parametrů:
------------------
LAN port:  10/100 Mbps RJ45
Napájení:  9 V/0,8 A
Normy:  IEEE 802.3 / IEEE 802.3u
Ostatní:  disponuje funkcí Auto-negotiation a Auto-MDIX
Provozní teplota:  0 - 50 °C
Přenosová rychlost:  10/100 Mbps
Rozměry:  94.5 x 73 x 27 mm
Hmotnost:  0,34 kg
LED indikace:  indikace zapnutí a monitoring aktivity portů
Vlnová délka:  TX: 1550nm, RX: 1310 nm
Max. délka spoje:  single-mode 20 km
Optický kabel:  9/125
Konektor:  SC, RJ45
Přenášené signály:  TxD a RxD
Parametry
Pro typ kabeluSingle Mode
Typ přenosuWDM
GBIC moduly, převodníkyPřevodníky
Komunikační portyRJ 45
Komunikační portySC
Rychlost komunikace10 Mbit
Rychlost komunikace100 Mbit
Provozní teplota0° - 50°C
Rozměry š x v x h94.5 x 73 x 27 mm
LED ukazateleAno
StandardIEEE 802.3 / IEEE 802.3u
Hmotnost (g)340
Napájení5V/2A
Přihlášený uživatel