Top
Vítejte v internetovém ceníku JaJ
Zboží nezasíláme - pouze osobní odběr.
  www.jaj.cz
Vyhledávání
Stromová struktura
Dle výrobce

Převodník TP-Link MC200CM Transceiver, 1000TX/1000FX MM, SC, 0,5 km - Verze 2 (9V) - detail

SkupinaTP-Link
Kód5274009
PartNoMC200CM
Dostupnostsklademskladem
Množství
Cena bez DPH733  Kč
Cena s DPH886  Kč
Recyklační poplatekbez DPH: 2  Kč; s DPH: 2  Kč; Síťové aktivní i pasivní prvky všechny routery, r
Cena celk. 888  Kč
Záruka60 Měsíce
Statusü - V ceníku
Stránka výrobcehttps://www.tp-link.com/cz/service-provider/switch-accessory/mc200cm/
Převodník TP-Link MC200CM Transceiver, 1000TX/1000FX MM, SC, 0,5 km - Verze 2 (9V)
Obrázek je pouze ilustrační

Zařazení
Dle výrobce
   TP-Link
      Síťové optické prvky
         Převodníky
Dle druhu
   Síťové optické prvky
      Převodníky
Popis produktu
Gigabitový media konvertor vybavený SC konektorem (multi-mode) a 1x RJ45.

Konvertor slouží jako přechodka mezi klasickou metalickou sítí a optikou. Převodník se hodí všude tam, kde je vzdálenost mezi dvěma body delší než povoluje klasická matalická síť a nelze použít galvanického spojení. Optická vlákna také velmi dobře odolávají rušivým elektromagnetickým či atmosférickým vlivům.

Media konvertor podporuje pouze gigabit ethernet. Rychlosti 10/100 Mbps nepodporuje.

Tabulka parametrů:
------------------
Napájení:  5V/2A
Normy:  IEEE 802.3ab, IEEE 802.3z
Ostatní:  disponuje funkcí Auto-negotiation a Auto-MDIX
Provozní teplota:  0 – 50 °C
Přenosová rychlost:  1000 Mbps
Rozměry:  94.5 x 73 x 27 mm
Hmotnost:  0,5 kg
LED indikace:  indikace zapnutí a monitoring aktivity portů
Vlnová délka:  850 nm
Max. délka spoje:  multi-mode 0,5 km
Optický kabel:  50/125
Konektor:  SC, RJ45
Přenášené signály:  TxD a RxD
Parametry
GBIC moduly, převodníkyPřevodníky
Komunikační portyRJ 45
Komunikační portySC
Rychlost komunikace1 Gbit
Provozní teplota0°C - 40°C
Rozměry š x v x h94.5 x 73.0 x 27.0 mm
LED ukazateleAno
StandardIEEE 802.3ab, IEEE 802.3z, IEEE 802.3x
NapájeníExterní napájecí adaptér
Přihlášený uživatel