Top
Vítejte v internetovém ceníku JaJ
Zboží nezasíláme - pouze osobní odběr.
  www.jaj.cz
Vyhledávání
Stromová struktura
Dle výrobce

SFP modul TP-Link TL-SM311LM 1Gbps modul 550m, MM/LC MiniGBIC modul - detail

SkupinaTP-Link
Kód527521
PartNoTL-SM311LM
Dostupnostna dotaz
Množství
Cena bez DPH258  Kč
Cena s DPH312  Kč
Recyklační poplatekbez DPH: 2  Kč; s DPH: 2  Kč; Síťové aktivní i pasivní prvky všechny routery, r
Cena celk. 313  Kč
Záruka60 Měsíce
Statusü - V ceníku
Stránka výrobcehttp://www.tp-link.com/products/product_des.asp?id=102
SFP modul TP-Link TL-SM311LM 1Gbps modul 550m, MM/LC MiniGBIC modul
Obrázek je pouze ilustrační

Zařazení
Dle výrobce
   TP-Link
      Síťové optické prvky
         GBIC modul
Dle druhu
   Síťové optické prvky
      GBIC modul
Popis produktu
MiniGBIC/SFP Modul slouží jako rozšiřující modul pro switche. Modul má 1 optický 1000Base-SX port pro Multi-mode vlákno 50/62,5/125um s 2 konektory LC (Duplex). Délka linky může být maximálně 550/275 m, modul využívá vlnové délky 850 nm. Napájení modulu je prostřednictvím zařízení.

Tabulka parametrů:
------------------
Normy:  IEEE 802.3ab, IEEE 802.3z
Ostatní:  MiniGBIC, Multi-Mode, Fiber Module
Provozní teplota:  0 - 40 °C
Přenosová rychlost:  1 Gbps
Hmotnost:  0,12 kg
LED indikace:  ne
Vlnová délka:  850 nm
Max. délka spoje:  550 / 275 m
Optický kabel:  50/125 nebo 62,5/125
Konektor:  LC
Související produkty
SFP modul Ubiquiti Networks UF-MM-1G U Fiber, MM, 1G, 550m, 20-PackUF-MM-1G je multimode 1G SFP modul pro přenos dat pomocí dvou vláken zakončenými LC konektory. Vlnová délka (Tx/Rx) tohoto modulu je 850nm a je vhodný pro spojení až na vzdálenost 550m. Modul je kompatibilní se všemi Ubiquiti prvky se SFP porty. Balení ob
na objednávku
označit produkt:
3 619  Kč 
(4 379  Kč s DPH)
SFP modul Ubiquiti Networks UF-MM-1G U Fiber, MM, 1G 550m,, 2-PackUF-MM-1G je multimode 1G SFP modul pro přenos dat pomocí dvou vláken zakončenými LC konektory. Vlnová délka (Tx/Rx) tohoto modulu je 850nm a je vhodný pro spojení až na vzdálenost 550m. Modul je kompatibilní se všemi Ubiquiti prvky se SFP porty. Balení ob
na objednávku
označit produkt:
395  Kč 
(478  Kč s DPH)
SFP modul Mikrotik S-85DLC05D MM, 550m, 1.25GS-31DLC20D je 1.25G SFP modul s 850nm Dual LC konektorem, pro 550m dlouhé Multi mod spoje. Moduly jsou testovány a jsou kompatibilní s RB260GS,RB2011LS, RB2011LS-IN, RB2011UAS-IN, RB2011UAS-RM, RB2011UAS-2HnD, RB2011UAS-2HnD-IN, CCR1016-12G-BU CCR1016-
na objednávku
označit produkt:
340  Kč 
(411  Kč s DPH)
Patch kabel optický duplex LC-LC 62,5/125 1m MMOptický Patch kabel MM je určený k propojení aktivních zařízení, jako jsou: HUB, media konvertor, pracovní stanice s pasivními jako jsou: optický rozváděč, optická vana. Balení obsahuje 1 m duplexního kabelu typu 62,5 / 125 s konektory LC- LC.
na objednávku
označit produkt:
162  Kč 
(196  Kč s DPH)
Patch kabel optický duplex LC-LC 50/125 1m MMOptický Patch kabel MM je určený k propojení aktivních zařízení, jako jsou: HUB, media konvertor, pracovní stanice s pasivními jako jsou: optický rozváděč, optická vana. Balení obsahuje 1 m duplexního kabelu typu 50 / 125 s konektory LC- LC.
na objednávku
označit produkt:
160  Kč 
(193  Kč s DPH)
Označené produkty:
Parametry
Dosah (km)0,55
Flag - Zakazat obj. z InternetuAno
Formát moduluSFP
Pro typ kabeluMulti Mode
Typ přenosu2 - vláknový
Vlnová délka - Tx/Rx [nm]850
GBIC moduly, převodníkyGBIC moduly
Komunikační portyLC
Rychlost komunikace1 Gbit
StandardIEEE 802.3ab, IEEE 802.3z
Přihlášený uživatel