Top
Vítejte v internetovém ceníku JaJ
Zboží nezasíláme - pouze osobní odběr.
  www.jaj.cz
Vyhledávání
Stromová struktura
Dle výrobce

SFP modul TP-Link TL-SM311LS 1Gbps modul 10km, SM/LC MiniGBIC modul - detail

SkupinaTP-Link
Kód527520
PartNoTL-SM311LS
Dostupnostsklademskladem
Množství
Cena bez DPH366  Kč
Cena s DPH443  Kč
Recyklační poplatekbez DPH: 2  Kč; s DPH: 2  Kč; Síťové aktivní i pasivní prvky všechny routery, r
Cena celk. 445  Kč
Záruka60 Měsíce
Statusü - V ceníku
Stránka výrobcehttp://www.tp-link.com/products/product_des.asp?id=103
SFP modul TP-Link TL-SM311LS 1Gbps modul 10km, SM/LC MiniGBIC modul
Obrázek je pouze ilustrační

Zařazení
Dle výrobce
   TP-Link
      Síťové optické prvky
         GBIC modul
Dle druhu
   Síťové optické prvky
      GBIC modul
Popis produktu
MiniGBIC/SFP Modul slouží jako rozšiřující modul pro switche. Modul má 1 optický 1000Base-LX port pro Single-mode vlákno 9/125um s 2 konektory LC (Duplex). Délka linky může být maximálně 10 km, modul využívá vlnové délky 1310 nm. Napájení modulu je prostřednictvím zařízení.

Tabulka parametrů:
------------------
Normy:  IEEE 802.3ab, IEEE 802.3z
Ostatní:  MiniGBIC, Single-Mode, Fiber Module
Provozní teplota:  0 - 40 °C
Přenosová rychlost:  1 Gbps
Hmotnost:  0,12 kg
LED indikace:  ne
Vlnová délka:  1310 nm
Max. délka spoje:  10 km
Optický kabel:  9/125
Konektor:  LC
Související produkty
SFP modul Transceiver 1,25 Gbps, 1000LX, Cisco, SM, LC, 20 km, Tx 1310 nmSFP 2-vláknový modul 1,25 Gbps slouží jako rozšiřující interface pro zařízení s SFP portem. Modul má 1 optický 1000Base-LX port pro Single-mode vlákno 9/125um s 2 konektory LC (Dulex). Délka linky může být maximálně 20 km, modul využívá vlnové délky 1310
na objednávku
označit produkt:
455  Kč 
(551  Kč s DPH)
SFP modul Mikrotik S-31DLC20D SM, 20km, 1.25GS-31DLC20D je 1.25G SFP modul s 1310nm Dual LC konektorem, pro dvaceti kilometrové single mod spoje s DDM. Moduly jsou testovány a jsou kompatibilní s RB260GS,RB2011LS, RB2011LS-IN, RB2011UAS-IN, RB2011UAS-RM, RB2011UAS-2HnD, RB2011UAS-2HnD-IN, CCR101
sklademskladem
označit produkt:
472  Kč 
(571  Kč s DPH)
Patch kabel optický duplex LC-LC 09/125 1m SMOptický Patch kabel SM je určený k propojení aktivních zařízení jako jsou: HUB, media konvertor, pracovní stanice s pasivními jako jsou: optický rozváděč, optická vana. Balení obsahuje 1 m duplexního kabelu typu 09 / 125 s konektory LC- LC.
sklademskladem
označit produkt:
188  Kč 
(227  Kč s DPH)
Označené produkty:
Parametry
Dosah (km)10
Formát moduluSFP
Pro typ kabeluSingle Mode
Typ přenosu2 - vláknový
GBIC moduly, převodníkyGBIC moduly
Komunikační portyLC
Rychlost komunikace1 Gbit
StandardIEEE 802.3ab, IEEE 802.3z
Přihlášený uživatel